Pozovite nas

Možete nas kontaktirati na neki od priloženih brojeva telefona ili  popuniti dole priložene forme.
Za opširnija pisma u kojima želite poslati prilog u atačmentu, možete koristiti mail sa adresom branko@artstudiosabac.org
Srdačan pozdrav!
Serbian LatinEnglish French (Fr)
Međunarodni festival mladih pijanista * Art s t u d i o Šabac PDF Štampa El. pošta
Untitled document

15. F E S T I V A L   M L A D I H   P I J A N I S T A 2015. kao i 5. MEĐUNARODNI KAMERNI FESTIVAL  N E Ć E  BITI ORGANIZOVANI. RAZLOZI SU FINANSIJSKE PRIRODE!

********************************************************************************************************************************

15. MART 2014. GODINE

12:00  PRETKATEGORIJA I PRVA KATEGORIJA

NEDA DAČEVIĆ, ŠABAC, prva nagrada 93 bod.

ANDREA JAKAB, PANČEVO, prva nagrada 91 bod

MILICA MIHAILOVIĆ, ŠABAC. prva nagrada 100 bod.

NENA NENADOVIĆ, LAZAREVAC, druga nagrada 88 bod.

EMILIJA SAVIĆ, ŠABAC, prva nagrada 97 bod.

PETAR PAVLOVIĆ, PROKUPLJE, druga nagrada 86 bod.

IVA MIŠIĆ, LESKOVAC, prva nagrada 97 bod.

ANASTASIJA POPOVSKA, SKOPLJE, prva nagrada 91 bod

IRENA ĐOKIĆ, BEOGRAD, druga nagrada 87 bod.

TAMARA MIHAILOVIĆ, ŠABAC, prva nagrada 99 bod.

14:00  DRUGA I TREĆA KATEGORIJA

DENIS SUŠICA, PROKUPLJE, druga nagrada 81 bod

FILIP RATKOVIĆ, PANČEVO, treća nagrada 78 bod.

MIHAILO MARJANOVIĆ, PROKUPLJE, druga nagrada 86 bod.

LUKA JEZDIMIROVIĆ, ŠABAC, prva nagrada 99 bod.

SABRINA MARINKOVIĆ, BEOGRAD, prva nagrada 93 bod.

KRISTINA ŠĆEPANOVIĆ, NIKŠIĆ, prva nagrada 91 bod

JELENA BOŠNJAK, RUMA, prva nagrada 94 bod.

ANA NEŠIĆ, ROKUPLJE, treća nagrada 76 bod.

16:00  ČETVRTA I PETA KATEGORIJA

ANA PAVIĆEVIĆ, PODGORICA, prva nagrada 93 bod.

MILOŠ CVETANOVIĆ, LESKOVAC, druga nagrada 88 bod.

ELIDA FETAHOVIĆ, NOVI PAZAR, druga nagrada 81 bod

MILORAD ĆIERIĆ, SOMBOR  

NINA BRACANOVIĆ, PANČEVO, treća nagrada 76 bod.

Ž i r i:

Mr DRAGOMIR BRATIĆ, profesor Beograd

Dr TRENA JORDANOSKA, profesor Skoplje

Dr MILENA ĐURKOVIĆ PANTELIĆ, profesor Šabac

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *                                                                                                                                                                                                             

R E Z U L T A T I  festivala 2013:

          PRETkategorija

          Emilija Isaković Šabac prva nagrada 95,25 bodova, Nemanja Katić Ruma prva nagrada 95,25, Sava Majić "Đorđević" Beograd prva nagrada 93, Emilija Savić Šabac prva nagrada 96,75 bodova.

          PRVA kategorija

          Aleksa Strajin Ruma treća nagrada 78 bodova, Andrijana Ružić Šabac prva nagrada 96,  Etna Jovanović Ruma druga nagrada 81, Anđelija Bajčetić "Mokranjac" Beograd prva nagrada 91, Boris Petreski Skoplje prva nagrada 91, Stefan Savić Šabac prva nagrada 93, Iva Milić "Mokranjac" Beograd prva nagrada 95, Petar Cvetković Paraćin druga nagrada 88, Mila Petrović Šabac druga nagrada 87, Isidora Urekar "Mokranjac" Beograd prva nagrada 93,75, Sofija Damnjanović "Jenko" Beograd druga nagrada 86,25, Natalija Gajić Šabac druga nagrada 88, Martina Miočinović Paraćin treća nagrada 78, Saša Savić Šabac prva nagraa 90,75 bodova.

          DRUGA kategorija

          Tijana Katić Ruma druga nagrada 83,25,  Marija Ozrinić Herceg Novi, Marko Stefanović Užice prva nagrada 95, Milica Lazarevć Ruma druga nagrada 82, Georgi Uzunov Plovdiv druga nagrada 87,75, Isidora Živanović Ruma treća nagrada 78,50,  Katarina Tošić "Mokranjac" Beograd druga nagrada 81, Filip Gaj Graić Ruma druga nagrada 85, Sara Ko "Mokranjac" Beograd prva nagrada 91,25, Marija Kovačević Ruma treća nagrada 73,50, Spiridon Veljović "Mokranjac" Beograd druga nagrada 83, Marija lazarević Ruma treća nagrada 71 bod.

           TREĆA kategorija

           Miloš Andrić Ruma prva nagrada 91, Nikola Todorović Valjevo prva nagrada 90,75, Aleksandrina Popova Plovdiv prva nagrada 92,  Danilo Kulišić Šabac prva nagrada 100, Komnen Knežević Kragujevac prva nagrada 94, Jelena Bošnjak Ruma druga nagrada 83, Jovana Ćirić Pirot druga nagrada 81 bod.

          ČETVRTA kategorija

          Marko Radović Istočna Ilidža, Isidora Vesić Istočna Ilidža, Miša Aleksić Valjevo, Branka Drakul Istočna Ilidža treća nagrada 71, Nevena Đorđević Istočna Ilidža, Jelena Andrić Istočna Ilidža, Mina Mirović "Jenko" Beograd treća nagrada 74, Tamara Pečenica Istočna Ilidža treća nagrada 78, Ana Elez Istočna Ilidža, Marija Mastilo Istočna Ilidža

          PETA kategorija

          Valentina Burgić Kruševac prva nagrada 95, Sara Marić Istočna Ilidža, Jovana Bojanić Istočna Ilidža, Marija Srećković Šabac prva nagrada 100 bodova.

* * * * *

P U T  D O  A R T  S T U D I J A objašnjen je niže, iza rezultata sa 12. festivala 2012.

* * * * *

* * * * *

* * * * *

REZULTATI  MFMP 2012.

PRETKATEGORIJA

Emilija Isaković Šabac prva nagrada 94 boda, Boris Špehar Ruma prva nagrada 95,6, Emilija Savić Šabac prva nagrada 90,2,  Katarina Pirc Aleksinac treća nagrada 77,6, Mila Petrović Šabac prva nagrada 92,8, Nemanja Katić Ruma prva nagrada 95,75, Milica Ćetković Nikšić prva nagrada 96,50, Aleksa Strajin Ruma druga nagrada 85,2, Lora Žikić "Marinković" Beograd treća nagrada 75,2, Stefan Savić Šabac prva nagrada 91,4 boda.

PRVA KATEGORIJA

Tamara Bošković Aleksinac treća nagrada 76,4, Natalija Gajić Šabac prva nagrada 95,2, Sterfan Miletić Paraćin prva nagrada 90,4, Saša Savić Šabac prva nagrada 92,4, Bogdan Antonijević Prokuplje treća nagrada 75,4, Minja Tomašević Ruma prva nagrada 97,2, Irina Đanković "Stanković" Beograd prva nagrada 92,25, Veljko Živanović Šabac prva nagrada 93,2,  Etna Jovanović Ruma prva nagrada 96,2, Mina Šoškić Beograd, Filip Gaj Graić Ruma prva nagrada 92,4, Vuk Ognjanović  Novi Sad prva nagrada 98, Tijana Katić Ruma prva nagrada 94,5 boda.

DRUGA KATEGORIJA

Marija Lukić Valjevo treća nagrada 75,2,  Izabela Conev "Marinković" Beograd pohvala 64,6, Ana Milanović Zrenjanin, Isidora Dakić Kikinda druga nagrada 84,8, Iva Vukić Pančevo tteća  nagrada 72,4, Marija Radojević "Mokranjac" Beograd druga nagrada 82,4

TREĆA KATEGORIJA

Jelena Milović Istočna Ilidža druga nagrada 85,4, Marija Pavlović "Marinković" Beograd pohvala 61, Nikola Todorović Valjevo prva nagrada 94, Miodrag Milutinović "Marinković" Beograd prva nagrada 92,5, Lenka Borojević Šid druga nagrada 85,4, Marija Đikić "Slavenski" Beograd prva nagrada 96,2, Anđela Đošić Užice prva nagrada 92,8, Mina Gaković "Marinković" Beograd druga nagrada 88,5, Vasilije Bogić Požarevac prva nagrada 96,8, Luka Milosavljević "Slavenski" Beograd prva nagrada 98,4 boda.

ĆETVRTA KATEGORIJA

Marija Mastilo Istočna Ilidža druga nagrada 85,75, Ljiljana Maljić "Stanković" Beograd, Kristina Stepanović Valjevo prva nagrada 98,2, Agneš Mesaroš Pančevo druga nagrada 85,4, Marko Radović Istočna Ilidža, Valentina Burgić Kruševac prva nagrada 95,6,  Andreja Milovanović "Stanković" Beograd druga nagrada 88, Jovana Bojanić Istočna Ilidža treća nagrada 72, Tijana Đorđević Pančevo prva nagrada 94, Mina Radivojević "Stanković" Beograd druga nagrada 85,8, Isidora Vesić Istočna Ilidža, Katarina  Mitrović Šabac prva nagrada 94,8,  Jelena Andrić  Istočna Ilidža, Magdalena Bogdanović Požarevac treća nagrada 76 bodova.

PETA KATEGORIJA

Đurđa Gudurić "Mokranjac" Beograd prva nagrada 92,75, Andrej Cincarević Niš druga nagrada 88,5, Ana Marković "Jenko" Beograd prva nagrada 97,75 bodova.

* * * * * * * * * * * * * * * * *

Put do Art studija Šabac

Ako u Šabac dolazite kolima iz pravca Beograda, na 55 kilometru auto-puta na petlji Ruma je odvajanje za Šabac. Posle 30 kilometara je most na Savi.

Slede dva semafora, koje prolazite, a onda skrećete u ulicu desno (Vojvode Mišića). Kad prođete četvrti semafor, stigli ste pred Art studio - to je prva zgrada s desne strane. Vozilo možete parkirati na prostoru desno, pre zgrade Doma sindikata, ali ne i na kolovozu ili trotoaru, jer "pauk" radi.

Ako stižete autobusom, sa perona autobuske stanice kroz zgradu izlazite na ulicu. Tu je taksi stanica, ali možete i peške: pređete najbliži pešački prelaz i već ste kod ulice Vojvode Mišića. Ostalo je objašnjeno.

Hotel "D V O R" je u blizini autobuske stanice, ul. Pop Lukina 26, tel. (381) 15 347 390

Želimo vam uspešne pripreme, srećan put i uspeh na Festivalu!

Branko i Art

* * * * * * * * * * * * * * * *

* * *

* * *

REZULTATI 11. MFMP

Emilija Savić Šabac druga nagrada 86 bodova, Nemanja Katić Ruma druga nagrada 88, Stefan Savić Šabac druga nagrada 87, Lenka Topalović Pančevo druga nagrada 83, Anđela Jovanović Herceg Novi druga nagrada 82, Irina Đanković "Stanković" prva nagrada 92, Natalija Gajić Šabac prva nagrada 96, Stela Nježić Banja Luka prva nagrada 95, Saša Savić Šabac prva nagrada 94 boda.

PRVA kategorija

Nađa Krstić "Binički" druga nagrada 84 boda, Nikoleta Nedeljković Pančevo druga nagrada 85,5, Milica Kostić "Stanković" druga nagrada 81,5, Tijana Katić Ruma prva nagrada 93, Isidora Dakić Kikinda prva nagrada 91, Marija Ozrinić Herceg Novi prva nagrada 94, Anastasija Lizdek "Mokranjac" druga nagrada 86, Filip Gaj Graić Ruma prva nagrada 94, Apolonija Detari Kikinda druga nagrada 84, Jelena Keserović Novi Sad treća nagrada 76, Sava Ivaz Požarevac druga nagrada 83,5, Riste Spandžov Kavadarci druga nagarda 85,25, Tamara Spasojević Čačak-Lučani druga nagrada 84, Jelena Petrović Kikinda prva nagrada 92, Dunja Mihajlović Požarevac druga nagrada 86,75, Aleksandra Drakulić Pančevo treća nagrada 75, Aleksa Broćić Čačak-Guča treća nagrada 73, Marija Lukić Valjevo treća nagrada 78, Veljko Živanović Šabac druga nagrada 85,75 bodova.

DRUGA kategorija

Aleksandra Jevtov "Stanković" treća nagrada 73,5 bodova, Komnen Knežević Kragujevac druga nagrada 82, Pavle Živanović Šabac druga nagrada 85, Sara Kesić Banja Luka prva nagrada 91, Đurđa Bojović "Mokranjac" druga nagrada 82, Mihailo Đukić Grocka treća nagrada 74,25, Ana Čvorović Čačak-Lučani treća nagrada 73, Ana Nešić Kuršumlija treća nagrada 73, Igor Stojićević Šabac prva nagrada 91, Jovana Ćirić Pirot prva nagrada 92, Andrej Klincov Banja Luka prva nagrada 100 bodova, LAUREAT TAKMIČENJA.

TREĆA kategorija

Tamara Jovanović Pirot treća nagrada 78, Luka Milosavljević "Binički" prva nagrada 95, Anastasija Stanković Zemun prva nagrada 96, Marija Mijušković Herceg Novi prva nagrada 91, Marko Radović Istočna Ilidža druga nagrada 84, Miša Aleksić Valjevo treća nagrada 72, Aleksandar Tašev Kavadarci druga nagrada 85, Ester Krstić Pančevo treća nagrada 76, Milana Perduv Banja Luka prva nagrada 92, Marija Mastilo Istočna Ilidža druga nagrada 82, Svetlana Sarkoćević Zemun prva nagrada 94, Isidora Šurbić Pančevo duga nagrada 87, Anđela Đošić Užice druga nagrada 88 bodova.

ČETVRTA kategorija

Jelisaveta Mojsilović Istočno Sarajevo pohvala 63 boda, Kristina Krstić Pančevo druga nagrada 89, Nina Raca Zemun druga nagrada 88,5, Sara Marić Istočna Ilidža pohvala 61, Mina Radivojević "Stanković" druga nagrada 87,66, Ivana Kokotović Istočna Ilidža pohvala 62, Marijana Marček Pančevo druga nagrada 86, Aleksandar Jovanović Zemun prva nagrada 93, Đurđa Gadurić "Mokranjac" druga nagrada 85,25, Sara Mičić Istočna Ilidža ttreća nagrada 74 boda.

PETA kategorija

Ivona Kesić Banja Luka druga nagrada 83, Mira Miolosavljević Kragujevac druga nagrada 89, Ivona Milić Podgorica prva nagrada 95, Natali Vidanović Niš treća nagrada 78, Momčilo Radojević Zemun prva nagrada 98, Milica Ćosić Kragujevac druga nagrada 86, Milan Medošević "Mokranjac" druga nagrada 87, Dimitrije Vlahović Pančevo druga nagrada 85 bodova.

* * *

Na 11. festivalu 2011. specijalne garade dobili su:

Riste Spandžov iz Kavadaraca za izvođenje kompozicije N. Rota POKETINO U DŽUNGLI

Veljko Živanović iz Šapca za izvođenje kompozicije H. Bojea MELODIJA U BRUJANJU

Ivanka Đurković, prof. iz Šapca kao najuspešniji pedagog za ŠEST TAKMIČARA - ŠEST NAGRADA

* * *

* * *

* * *

REZULTATI 10. MFMP održanog 2010.

PRETKATEGORIJA:

Saša Savić Šabac druga nagrada 88.1 bodova, Natalija Gajić Šabac prva nagrada 94.7, Marija Srejić Grocka prva nagrada 91.5, Aleksa Broćić Čačak-Guča druga nagrada 86.6, Vuk Ognjanović Novi Sad prva nagrada 96, Veljko Živanović Šabac prva nagrada 94.5 bodova.

PRVA KATEGORIJA:

Dunja Beraković Zemun prva nagrada 93.3, Elena Pajković "Binički" Beograd druga nagrada 87.2, Leonora Živković Šabac druga nagrada 85.7, Aleksandra Jevtov "Stanković" Beograd prva nagrada 93, Mihailo Đukić Grocka druga nagrada 87.2, Jasmina Jovanović "Mokranjac" Beograd druga nagrada 85.2, Pavle Živanović Šabac druga nagrada 87.3, Sergej Prošić "Binički" Beograd prva nagrada 96, Sava Sokolović Kruševac treća nagrada 75.2, Sara Vrtunski Kula treća nagrada 77.2, Valentina Milićević Grocka prva nagrada 91.3, Jelena Jovanović Novi Sad druga nagrada 86.8, Ela Kovač "Binički" Beograd  druga nagrada 85 bodova.

DRUGA KATEGORIJA:

Tijana Marinković Grocka treća nagrada 78.2, Luka Milosavljević "Binički" Beograd druga nagrada 83.3, Bojana Kljajić Subotica treća nagrada 74, Mima Stojanović "Binički" Beograd treća nagrada 75.2, Jovana Jovetić Zemun treća nagrada 74.5, Igor Stojićević Šabac treća nagrada 73.7, Igor Krstić "Binički" Beograd prva nagrada 96, Anđela Đošić Užice prva nagrada 92, Zoja Anđelić Zemun druga nagrada 86.3, Marija Aleksić "Binički" Beograd druga nagrada 86.8 bodova.

TREĆA KATEGORIJA:

Siljan Panovski Kumanovo prva nagrada 91, Olga Mandić Novi Sad druga nagrada 87, Milica Drulović Užice prva nagrada 92.7, Mina Radivojević "Stanković" Beograd druga nagrada 80.7, Katarina Milosavljević Valjevo druga nagrada 90, Nina Leovac Subotica treća nagrada 76.2 bodova.

ČETVRTA KATEGORIJA:

Luka Jovanović Novi Sad prva nagrada 94, Danica Dujaković Zemun prva nagrada 100, Hristina Stojanović Kragujevac druga nagrada 81.5, Ana Marković "Jenko" Beograd druga nagrada 83.2, Teodora Jevtić "Stanković" Beograd prva nagrada 94, Milan Medošević "Mokranjac" Beograd druga nagrada 87.3, Tamara Kovačević Kragujevac druga nagrada 89.3, Nenad Živojinović "Mokranjac" Beograd prva nagrada 98.7, Nemanja Antonić Zemun prva nagrada 95.3 bodova.

PETA KATEGORIJA:

Sanja Dakser Novi Sad druga nagrada 86.5, Milena Jelić Kruševac pohvala 62, Milica Krstović "Mokranjac" Beograd druga nagrada 83, Marija Đendić Kragujevac treća nagrada 76, Ida Magarašević "Mokranjac" Beograd druga nagrada 83, Jovana Dobrijević Zemun druga nagrada 83.2, Milica Ćosić Kragujevac druga nagrada 84, Dunja Radonjić "Mokranjac" Beograd druga nagrada 89 bodova.

* * * * * * * * * * * * * * * *

* * *

* * *

REZULTATI 9. MFMP održanog 2009.

PRETKATEGORIJA:

Marija Lazić Beograd 1. nagrada 96.6, Miloš Grnčaroski Beograd 1. nagrada 96, Isidora Dakić Kikinda 1. nagrada 93.2, Bojan Bajer Vrbas 1. nagrada 92.6, Nikoleta Nedeljković Pančevo 1. nagrada 91.2, Veljko Živanović Šabac 2. nagrada 87.8, Apolonija Detari Kikinda 2. nagrada 87.2, Natalija Gajić Šabac 2. nagrada 86 bodova.

PRVA KATEGORIJA:

Igor Krstić Beograd 1. nagrada 96.4, Sabrina Marinković Beograd 1. nagrada 94, Ognjen Trajković Beograd 1. nagrada 93, Jana Kapićić Beograd 2. nagrada 86.8, Filip Bošković Beograd 2. nagrada 86.6, Ivana Perović Beograd 2. nagrada 83.2, Matej Jovanović Pančevo 3. nagrada 78.2, Igor Stojićević Šabac 3. nagrada 76.8 bodova.

DRUGA KATEGORIJA:

Đina Perazić Podgorica 1. nagrada 94, Ivana Damnjanović Beograd 2. nagrada 88.4, Lenka Borojević Šid 2. nagrada 85, Dunja Đedović Leskovac 2. nagrada 84.4, Despina Ilijeva Kočani 2. nagrada 83.2, Anđela Đošić Užice 2. nagrada 83, Katarina Vračević Šabac 3. nagrada 79, Emili Janjić-Dačević Kočani 3. nagrada 77.8, Olga Mandić Novi Sad 3. nagrada 77.4, Andrej Jovanov Kočani 3. nagrada 76, Cveta Zdravkova Gabrovo 3. nagrada 71.6 bodova.

TREĆA KATEGORIJA:

Jovana Stojić Beograd 1. nagrada 96, Nenad Živojinović Beograd 1. nagrada 95, Evelin Bakoš Senta 3. nagrada 76, Elena Srbu Beograd 3. nagrada 75, Tea Bakoč Novi Sad 3. nagrada 74.8, Marta Mari Senta 3. nagrada 74.4 bodova.

ČETVRTA KATEGORIJA:

Nataša Pantelić Šabac 1. nagrada 95.2, Jana Serafimova Skoplje 1. nagrada 94.8, Milan Medošević Beograd 1. nagrada 93, Jelena Davitković Beograd 1. nagrada 92.8, Nina Mihailović Podgorica 1. nagrada 92.8, Anja Abramović Podgorica 2. nagrada 88.4, Ivona Milić Podgorica 2. nagrada 88, Olivera Grozdić Novi Sad 2. nagrada 85.2, Maša Kovačević Podgorica 2. nagrada 84, Tijana Stojičić Vranje 3. nagarda 76.6, Milena Gazivoda Podgorica 3. nagarda 73.6 bodova.

PETA KATEGORIJA:

Višnja Pantelić Šabac 1. nagrada 94.4, Jovana Dobrijević Zemun 1. nagrada 93.2, Radmila Stojšić Novi Sad 2. nagrada 87.2, Maja Krkotić Podgorica 2. nagrada 84.2, Dragana Šćepanović Podgorica 2. nagrada 83.4, Aleksandra Krivokapić Podgorica 3. nagrada 77, Svetozar Čanić Valjevo 3. nagrada 72.4, Damnjan Ćirković Kruševac 3. nagrada 70.8 bodova.

* * *